Відпочинок в Криму. Відпочинок в Карпатах, УкраїніСпецпропозиція

• Клен
Івано-Франківська область

• Красная хата
Івано-Франківська область• Затерянный Мир
Крим


Новини туризму

Крушение лайнера Costa Concordia

Отдых в Испании на подъеме: цены упали на 40%

Лыжников ждет в Сигулде фестиваль

Гонконг в ожидании Китайского Нового года

Автобусные перевозки в Европе «позеленеют»

Два чикагских аэропорта попали в снежный плен, отменены сотни рейсов

Южная Корея вводит биометрию при въезде в странуПоділля
Категорія: Санаторії і профілакторії
Тип природи: Річка, Ліс
Контактна особа: Лещук Юрій Олександрович
Адреса: Вінницька обл. Хмільник, Курортна, 10
Телефон: +38(04338)2-21-51
E-mail: [email protected]
Веб-сторінка: http://www.radon.com.ua/
Мова спілкування:

Опис

Вітаємо Вас на одному із найпрестижніших українських курортів — у славному містечку Хмільник, що у Вінницькій області. Це місто є бальнеологічним курортом державного значення і займає площу у 2049,3 га. Розташоване воно на річці Південний Буг у чашовидній улоговині. Клімат в місцевості — помірно-теплий, м'який, без різких коливань температури, сприятливий для організму і відповідає "зоні комфорту".

З 1970 року Хмільник стає відомим курортним містом, куди щороку приїзджають лікуватися понад 70 тисяч чоловік. Це було пов'язане з відкриттям поблизу міста родовищ мінеральних вод. З Києва в Хмільник у 1934 році приїхала гідрогеологічна експедиція з метою відшукати питну воду. Але видобута у центрі міста на глибині 65 м вода була несмачною, жорсткою і солонуватою.

Учених Українського науково-дослідного інституту курортології і фізіотерапії та інституту геології Академії наук України привернуло увагу джерело. Шляхом ретельних досліджень у видобутій рідині було виявлено еманації радію (радон), вільну вуглекислоту, азот, кальцій, натрій, калій, магній, марганець, залізо, гідрокарбонати, хлор, сульфати, йод, бром, сліди кобальту, аміак, смолисті речовини тощо. За складом воду віднесли до радонової, вуглекислої, гідро-карбонатно-хлоридно-кальцієво-натрієвої мінеральної води з високим вмістом марганцю, що являє собою беззаперечну бальнеологічну цінність. Згодом вчені розробили перші показання для лікування радоновою водою. Відкрилась перша невеличка водолікарня. На жаль, під час війни її було пограбовано та знищено. Своє друге народження вона пережила вже в 1944 році.

Справжня перлина курорту Хмільник сьогодні — це санаторій "ПОДІЛЛЯ". Він знаходиться у лісовому масиві, більшу частину якого займають хвойні породи дерев. Площа лісопарку — 10 га. На сьогодні це один із найзначніших і найвідоміших курортів з чудово розвиненою інфраструктурою лікувальної справи.

Саме тут, у тиші густого лісу, можна повноцінно відпочити і душою, і тілом, а ті відпочиваючі, які бажають покращити стан свого здоров'я, зможуть належним чином оцінити протизапальні та заспокійливі властивості радонових ванн.

Путівку можна придбати на час перебування у 24 дні або 18 днів. Санаторій розрахований на 610 місць: до Ваших послуг одномісні, двомісні номери та номери "люкс". Відпочиваючих обслуговують професіонали вищого класу — кандидати наук і лікарі з вищою, першою і другою кваліфікаційними категоріями. Неподалік спальних корпусів розташовані лікувально-діагностичний корпус, спортивно-оздоровчий комплекс, бальнео- та торфолікарні і клуб.

У зоні лісопарку розташоване озеро.

Раціональне харчування відпочиваючим забезпечує їдальня, у якій функціонує бізнес-зала.

Культурно-масову роботу проводить для відпочиваючих клуб, у якому є бібліотека, кінотеатр і танцювальна зала.

Кожен може приємно відпочити у зимовому саду, а у вільний від лікування час курортники мають можливість здійснити цілий ряд екскурсій.

Також на території санаторію є магазини, бар, перукарня, каси попереднього продажу квитків та автостоянка. Крім цього, надаються різні поштові послуги. Інакше кажучи, у нас є все, що може знадобитися Вам під час відпочинку і лікування!

Покриття мобільних операторів:
Немає даних
Послуги

• Лікування
Захворювання опорно-рухового апарату: остеохондроз хребта, деформуючий остеоартроз, ревматоїдний артрит I-II ступеня активності, реактивні артрити, хвороба Бехтерєва, колагенові захворювання (склеродермія, дерматоміозит), травматичні пошкодження кісток та суглобів, наслідки опіків шкіри (колоїдні рубці) при відсутності ран на тілі, корекція сколіозів. Захворювання серцево-судинної системи: ішемічна хвороба серця (без нападів стенокардії та порушень ритму) при серцевій недостатності, не вищій I ступеня, гіпертонічна хвороба I-II стадії, гіпотонічна хвороба, ревматизм поза активного чи мінімального ступеня активності, хронічний компенсуючий тонзиліт у дітей, облітирируючі захворювання судин нижніх кінцівок I-II стадії, варикозне розширення вен, хронічні тромбофлебіти (не раніше 6 місяців після загострення). Захворювання нервової системи: неврози, залишкові прояви перенесеного арахноїдиту та діенцефаліту, радикуліти, плексити, поліневрити, наслідки перенесеного інсульту (через рік при самостійному пересуванні та повній компенсації функцій серцево-судинної системи). Захворювання органів дихання: хронічний бронхіт з астматичними проявами. Гінекологічні захворювання: хронічні запалення матки та її придатків, порушення менструальної функції, безпліддя, а також фіброміома матки, яка підлягає консервативному лікуванню, генітальний ендометріоз та реабілітація після гінекологічних операцій. Захворювання чоловічої статевої сфери: хронічні неспецифічні простатити, які підлягають консервативному лікуванню в стадії ремісії при відсутності аденоми і стриктури уретри. Захворювання шкіри: псоріаз (стаціонарна форма), нейродерміт, екзема (суха форма), трофічні виразки. Захворювання ендокринної системи: цукровий діабет (легка та середня форми), гіпертиріоз I-II стадії та ожиріння I-II стадії.

Опис номерів

Харчування
• Сніданок


Сервіс
Парковка Нет данных
Ресторан, бар Нет данных
Столова Нет данных
Дискотека Нет данных
Конференц-зал Нет данных
Концертний зал Нет данных
Відео-кіносалон Нет данных
Супутникове телебачення Нет данных
Міський телефон Нет данных
Інтернет Нет данных
Масажний кабінет Нет данных
Косметичний салон Нет данных
Перукарня Нет данных
Сауна Нет данных
Баня Нет данных
Джакузі Нет данных
Басейн Нет данных
Критий басейн Нет данных
Більярд Нет данных
Спортивний майданчик Нет данных
Спортивний зал Нет данных
Футбольний майданчик Нет данных
Баскетбольний майданчик Нет данных
Тенісний корт Нет данных
Дитячий майданчик Нет данных
Власний пляж Нет данных
Бесідка, мангал Нет данных
Фруктовий садок Нет данных
Прибирання номеру Нет данных
Зміна постільної білизни Нет данных
Камера зберігання Нет данных
Пральня Нет данных
Пункт обміну валют Нет данных
Продуктовий магазин Нет данных
Сувенірний магазин Нет данных
Пункт прокату Нет данных

Відстані до важливих об'єктів
АЗС Нет данных
СТО Нет данных
Ж/д вокзал Нет данных
Автостанція Нет данных
Магазин Нет данных
Пошта Нет данных
Аптека Нет данных
Лікарня (медпункт) Нет данных
Райцентр Нет данных
Столиця Нет данных
Обласний центр Нет данных
Море Нет данных
Пляж Нет данных
Річка Нет данных
Озеро Нет данных
Ліс Нет данных
Підйомники Нет данных
Лижні спуски Нет данных

Ціни на відпочинок (грн.)
Уточнюйте по телефону
Для этого объекта бронирование временно недоступно
Схожі санаторії
Поділля
Вінницька обл.
Санаторії і профілакторії
Гірський
Вінницька обл.
Санаторії і профілакторії
Авангард
Вінницька обл.
Санаторії і профілакторії
Поділля
Вінницька обл.
Санаторії і профілакторії
Соколець
Вінницька обл.
Санаторії і профілакторії

Головна | Приватні садиби | Санаторії і профілакторії | Готелі і кемпінги | Пам'ятки України | Оголошення