Відпочинок в Криму. Відпочинок в Карпатах, УкраїніСпецпропозиція

• Клен
Івано-Франківська область
• Красная хата
Івано-Франківська область• Затерянный Мир
Крим


Новини туризму

Крушение лайнера Costa Concordia

Отдых в Испании на подъеме: цены упали на 40%

Лыжников ждет в Сигулде фестиваль

Гонконг в ожидании Китайского Нового года

Автобусные перевозки в Европе «позеленеют»

Два чикагских аэропорта попали в снежный плен, отменены сотни рейсов

Южная Корея вводит биометрию при въезде в странуСпівпраця

Шановний керівник!

Якщо у Вас свій туристичний або пов'язаний з туризмом бізнес, Ви звичайно ж залежні від відвідувачів і відповідно від інформації, бо клієнти повинні знати про Вас. І оскільки способів і можливостей заявити про себе і свій бізнес для широкого загалу не так вже і багато, ми надаємо Вам унікальну можливість зробити це найпрогресивнішим і найефективнішим способом, з використанням новітніх технологій. Разом з нами Ви зможете створювати і реалізовувати рекламні і маркетингові проекти необмежуючи себе географічними і часовими рамками. Ми зробимо все для того, щоб інформацію про Вас побачили і ознайомилися з нею сотні тисяч осіб цільової аудиторії* - не лише України, але і Росії, країн СНД, Європи і всього світу. І все це за дуже низькими цінами, без необхідності великих витрат на великомасштабні рекламні кампанії або залучення недешевих фахівців в області WEB - програмування і Інтернет-промоушина.

Наш сайт не просто звичайний електронний довідник, їх в Інтернеті і так досить багато. Ми поставили перед собою мету - надання інформації в якнайповнішому і зручнішому для відвідувачів форматі з найширшими функціональними можливостями, постійно поповнюючи не лише інформаційно але і функціонально, створюючи нові послуги для відвідувачів, направлені на спрощення і зручність здобуття необхідної інформації. Ставши нашим клієнтом Ви отримаєте нові можливості для розвитку і Ваші зусилля будуть найбільш ефективні і результативні. Розмістивши інформацію про свій бізнес в найповнішому довідковому каталозі туризму України, позитивний результат не змусить себе довго чекати!

Ми зробимо Ваш бізнес, ще успішнішим. Будьте успішні разом з нами!

*У рекламі цільовою аудиторією, називають групу осіб, на яку направлено рекламне повідомлення і рекламні заходи. Основна і найбільш важлива для рекламодавця категорія одержувачів рекламного продукту. Переважна більшість цільової групи або аудиторії - потенційні покупці рекламованого товару або послуги.

Наші координати:
39200, Україна, Полтавська обл., "Куда едем".
068-955-55-45
[email protected] (офіс)
[email protected] (рекламний відділ)
[email protected] (технічна підтримка)
kudaedem
575849170
www.kudaedem.com.ua

Новини
Головна | Приватні садиби | Санаторії і профілакторії | Готелі і кемпінги | Пам'ятки України | Оголошення