Відпочинок в Криму. Відпочинок в Карпатах, УкраїніСпецпропозиція

• Клен
Івано-Франківська область

• Красная хата
Івано-Франківська область• Затерянный Мир
Крим


Новини туризму

Крушение лайнера Costa Concordia

Отдых в Испании на подъеме: цены упали на 40%

Лыжников ждет в Сигулде фестиваль

Гонконг в ожидании Китайского Нового года

Автобусные перевозки в Европе «позеленеют»

Два чикагских аэропорта попали в снежный плен, отменены сотни рейсов

Южная Корея вводит биометрию при въезде в странуАсканя-Нова
Заповідники
Адреса: Херсонська обл.

Опис

Біосферний заповідник Аськанія-нова - всесвітньо відомий національний заповідник України, єдиний в Європі куточок типчако-ковыльной степу, яким ніколи не торкався плуг. Тут створений зоопарк, де зібрані птахи і звіри майже зі всіх країн світу. Дикі тварини містяться на волі або в напівневолі. Велику частину території займає живописний ботанічний парк з численними штучними озерами і ставками, в якому виростають дерева і чагарники всіх кліматичних зон землі. Унікальний острівець природи на землі стародавньої Таврії!

Зповедник Аськанія Нова відрізняється від інших заповідників тим, що на його території крім місцевих, аборигенних, степових видів дикої фауни, добре прижилися багато рідкісних тварин, привезених не тільки з Європи і Азії, але з Африки, Австралії і Америки. Тут в обширних загородах зоопарку площею в 30 кв. км. містяться в напіввольних умовах зебри і антилопи, бізони і буйволи, олені і дикі коні - всього більше 1000 тварин 40 і гібридних форм. Ці "гості" асканийской степу давно вже відчувають себе в просторих вольєрах як вдома.

У своєрідному зоопарку заповідника міститься унікальна колекція тварин. Зебри, південно-американські верблюди, індійські і африканські антилопи, олені, страуси. У степу пасуться лами, шотландські поні, дикі коні - тарпаны (кінь Пржівальського), американські бізони, кафрські буйволи; Сайгаки - якнайдавніші копитні, ровесники мамонтів. Дрібні звірів багато: миші, хом'яки, є і тушканчики. Хищникі- тхори, лисиці, ласки, зустрічаються і горностаї.

Якщо Ви любите птахів і тварин, запах степу і квітів або ви втомилися від міської суєти, то швидше відвідаєте заповідник, Вас чекають там незабутні хвилини єднання з природою і по-справжньому душевний відпочинок.

Покриття мобільних операторів:
Немає даних
  
Похожие
Асканя-Нова
Херсонська обл.

Головна | Приватні садиби | Санаторії і профілакторії | Готелі і кемпінги | Пам'ятки України | Оголошення