Відпочинок в Криму. Відпочинок в Карпатах, УкраїніСпецпропозиція

• Клен
Івано-Франківська область• Красная хата
Івано-Франківська область• Затерянный Мир
Крим


Новини туризму

Летом в Крым пустили больше поездов

Билеты на поезда дешевеют

Авиакомпания МАУ открыла воздушное сообщение между Донецком и Львовом

Интересные места для отдыха во Франции

Свето-музыкальный фонтан - новая достопримечательность Кракова

Гонконг приглашает туристов на Фестиваль лодок драконов

Отели Park Inn меняют брендНовини туризму

Екзотичний пасажир авіакомпанії МАУ

27.11.2009

25 листопада авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» перевезла молодого тапіра з Відня в Тбілісі через Київ. Таким чином, авіакомпанія МАУ продовжує співпрацю з тбіліським зоопарком, куди раніше вже доставила своїми рейсами оленів рідкісного виду, морських левів, левеняти, пару гепардів і інших тварин.

В авіакомпанії МАУ багатий досвід транспортування найрізноманітніших видів тварин для постійних клієнтів: від розплідників джмелів до зоопарків і тераріумів. Лише за останній рік МАУ здійснила 8 відправок з Цюріха і Відня - до Києва і 48 відправок з Києва в різні пункти, у тому числі - в Тбілісі.

«Авіакомпанія МАУ сповідає принципи дбайливого відношення до природи і підтримує зусилля тбіліського зоопарку по охороні зникаючих видів тварин. Персонал МАУ сертифікований Міжнародною Асоціацією повітряного транспорту (IATA) і професійно займається організацією перевезення тварин, - заявив Петро Кухарчук, директор по вантажних перевезеннях авіакомпанії МАУ. - При транспортуванні тварин ми враховуємо можливість стресу під час польоту, зміну клімату, особливі умови живлення і специфіку окремих видів тварин, які вимагають додаткового відходу. Ми рады поділиться своїм досвідом у сфері перевезення таких специфічних вантажів, і зробити так, щоб політ для тварин був безпечним і максимально комфортним».

Читайте также:

Ще новини
Головна | Приватні садиби | Санаторії і профілакторії | Готелі і кемпінги | Пам'ятки України | Оголошення